picure

Jsme Pooltechnika

Velkoobchod s bazénovým příslušenstvím

Nabízíme kompletní sortiment produktů pro stavbu privátních a veřejných bazénů. Zboží máme vždy skladem – disponujeme neuvěřitelnými 1650 m2 skladových zásob!

Zjistit více

Školení pro klienty

Na trhu působíme již více než 20 let a za tu dobu jsme u nás vybudovali tým zkušených profesionálů. Zaměstnance našich partnerů tak bez problémů odborně zaškolíme. Školení probíhá v našich prostorách a pro klienty je vždy zdarma.

Více o školení

Školení pro klienty
Věrnostní program

Věrnostní program

Pro zákazníky, kteří se k nám rádi vrací, máme věrnostní program, ve kterém můžou získat odměnu při každém nákupu. Za každý nákup v hodnotě 1 000 Kč je možné získat 1 bod do věrnostního programu. Tyto body pak lze uplatnit u dalších nákupů na našem e-shopu, kde můžete vybírat i z hodnotných dárků.

Více o věrnostním programu

Speciální tématické akce

V našich prostorech v Nebovidech u Brna pořádáme unikátní zákaznické akce jako je například BAZÉNÁŘŮV DEN. Takto již tradiční akce je největší svého druhu v České republice a své produkty a inovace na ní každoročně představují dodavatelé z celého světa.

Více o akcích

Speciální tématické akce
Odborné články

Odborné články

V rubrice ČLÁNKY pro vás pravidelně sepisujeme blogové příspěvky týkající se inovací a dalších aktualit ze světa bazénové techniky. Provozujeme také specializované microsites na produktové série piskovky.cz a mrsilence.cz.

Přejít na blog

Konfigurace lamel na míru

Pomůžeme vám zajistit lamelové zakrytí bazénu na míru pomocí našeho konfigurátoru – stačí zadat parametry do konfigurace.pooltechnika.cz. Nabízíme použití konfigurátoru také pro partnery s vlastním logem a použití tak i na vlastním webu pro své zákazníky.

Přejít na konfigurátor

Konfigurace lamel na míru

Marketingová podpora

Aktivně propagujeme značky, které pro vás dovážíme. Tím je jednodušší prodej u koncového zákazníka. Náš marketing cílíme záměrně na ně, abychom zjednodušili prodej vybraných značek jako Mr.Silence a dalších. Budujeme další produktové microsite jako piskovky.cz nebo mrsilence.cz